تبلیغات
*LOL* - شش دیدار حساس دیگر

*LOL*

شش دیدار حساس دیگر

مسابقات لیگ برتر والیبال در شرایطی با شش دیدار روز چهارشنبه 17 آبان ماه پیگیری خواهد شد که 12 تیم شرکت کننده که روز یکشنبه 14 آبان ماه مسابقه دادند، پس از سه روز در هفته پنجم این رقابت ها به مصاف رقبای خود می روند.
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پنجم بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "سردار سرلشگر شهید حسن طهرانی مقدم"  روز چهارشنبه 17 آبان ماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای گنبد، کاشان، بندرعباس، آمل، مشهد و تهران پیگیری برگزار می شود.
این درحالی است که هفته پیش (14 آبان ماه) تیم های کاله، پیشگامان، خراسان رضوی، شهرداری ارومیه، نوین کشاورز و آلومینیوم المهدی در برابر حریفان به پیروزی رسیدند. در دو دیدار نخست این هفته دو تیم قعر جدولی یعنی بازرگانی جواهری و باریج اسانس به ترتیب میزبان تیم های شهرداری ارومیه و سایپای تهران خواهند بود. تیم والیبال سایپا که در برابر کاله در هفته چهارم مغلوب شد رتبه های نخست جدول را از دست داده و فرصت زیادی برای جبران ندارد، چرا که  دور رفت به نیمه رسیده و نباید دیگر در برابر تیم ها بازنده باشد. از سوی دیگر باریج اسانس که در هفته های اخیر در بسیاری از مواقع در امتیازهای پایانی ست، نتیجه را واگذار کرده برابر نایب قهرمان سال گذشته یعنی سایپای البرز صف آرایی می کند.
تیم والیبال پیکان به بندرعباس می رود تا در برابر آلومینیوم المهدی که  در چهار هفته گذشته دو پیروزی و دو شکست تجربه کرده دیداری حساس را برگزار کند. پیکان هم که در برابر شهرداری تبریز در هفته چهارم شکست را پذیرا شد، دیگر نمی خواهد از شرایط آرمانی خود (قهرمان یازده دوره لیگ برتر) فاصله بگیرد.

تیم کاله مازندران صدرنشین این رقابت ها در این هفته به مصاف شهرداری تبریز می رود. نماینده تبریز در جایگاه نهم جدول قرار دارد و کاله در صدر و فاصله زیادی بین این دو تیم درجدول رقابت ها وجود دارد. بنابر این شهرداری تبریز باید هفته ها پیروز شود تا بتواند جایگاه خود بهبود بخشد.
نوین کشاورز که هفته پیش (چهارم) نخستین پیروزی خود را کسب کرد، در هفته پنجم میزبان پیشگامان کویز یزد است که با یک امتیاز اختلاف نسبت به کاله در مکان دوم جدول قرار دارد. این بازی نیز یکی از دیدارهای زیبای این هفته خواهد شد چرا که  نوین کشاورز انگیزه زیادی از پیروزی هفته قبل برای شکست نماینده یزد دارد.

برنامه کامل مسابقات هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

ساعت 17، گنبد کاووس: بازرگانی جواهری – شهرداری ارومیه
ساعت 17، کاشان: باریج اسانس –   سایپای البرز 
ساعت 17، بندرعباس: آلومینیوم المهدی – پیکان تهران 
ساعت 15:30، آمل : کاله مازندران – شهرداری تبریز (پخش مستقیم تلویزیونی از شبکه سوم سیما) چه عجب
ساعت 17، مشهد: میزان خراسان – متین ورامین 
ساعت 17، تهران: نوین کشاورز – پیشگامان کویر یزد

جدول رده بندی این رقابت ها در پایان هفته چهارم به قرار زیر است:
1- کاله مازندران 12 امتیاز848120_ireful.gif
2- پیشگامان کویر 11 امتیاز
3- میزان خراسان 8 امتیاز
4- پیکان تهران 7 امتیاز(ایشالا که میاد بالاتر)52620_wink.gif
5- متین ورامین 6 امتیاز
6- شهرداری ارومیه 6 امتیاز
7- آلومینیوم المهدی 5 امتیاز
8- سایپای البرز 5 امتیاز
9- شهرداری تبریز 5 امتیاز
10- نوین کشاورز 4 امتیاز
11- باریج اسانس 2 امتیاز
12- بازرگانی جواهری یک امتیاز+ نوشته شده در چهارشنبه 17 آبان 1391 ساعت 05:06 ب.ظ توسط maede | نظرات()