تبلیغات
*LOL* - متین ورامین دومین فینالیست لیگ برتر شد

*LOL*

متین ورامین دومین فینالیست لیگ برتر شد

تیم متین ورامین با باخت فنی سایپا به فینال لیگ برتر والیبال صعود کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های پلی آف لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه 16 اسفندماه در شهرهای تهران و ورامین برگزار شد که طی آن در ورامین تیم متین ورامین با باخت فنی سایپا البرز موفق شد مجوز صعود به فینال را از آن خود کند و جشن صعود خود را در خانه برپا کند.
در این دیدار بازیکنان جوان دکتر نفرزاده ست های اول و دوم را با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 14 از آن خود کردند و در ست سوم در حالی که 16 بر 13 البرزی ها از حریف خود پیش بودند، پس از قطع برق سالن و توقف چند دقیقه ای مسابقه  این ورامینی ها بودند که  جریان بازی را در دست گرفتند و ست های سوم و چهارم را 25 بر 23 و 25 بر 17 از آن خود کردند.
در ست پنجم این دیدار در حالی متین 12 بر 11 از حریف خود پیش بود و ابراهیم فیروزی داور اول این دیدار امتیاز 13 را به متین داد که این موضوع مورد اعتراض سایپا و موجب اخطار گرفتن آنها و رقم خوردن امتیاز 14 به سود متین ورامین شد.

در ادامه سایپای مهمان با ترک زمین مسابقه، بازی را 14 بر 11 به سود متین ناتمام گذاشت.
بدین ترتیب بر اساس اعلام سازمان لیگ نتیجه این دیدار 3 بر صفر به سود متین ورامین با امتیازات 25 بر صفر در نظر گرفته شد و برای سایپا به علت ترک زمین باخت فنی در نظر گرفته شد تا متین پیروز این بازی اعلام شود و در خانه در میان هزاران هوادار والیبال دوست ورامینی جشن فینالیست شدن برپا کند.

بنابراین روزهای چهارشنبه و جمعه هفته آینده 23 و 25 اسفند ماه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی در دیدار فینال تیم های کاله مازندران و متین ورامین مقابل هم صف آرایی می کنند و  پیکان تهران و سایپا البرز دیدار رده بندی را برگزار می کنند تا بدین ترتیب تیم های اول تا چهارم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور در سال 91 مشخص شوند.

http://www.iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/5bc676ee-271a-486f-b5a0-acb1cc82cec2/IMG_2396.jpg+ نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1391 ساعت 11:37 ق.ظ توسط maede | نظرات()