تبلیغات
*LOL* - کاله اولین فینالیست لیگ برتر شد

*LOL*

کاله اولین فینالیست لیگ برتر شد

تیم کاله مازندران با پیروزی در سومین بازی پلی آف، به فینال لیگ برتر والیبال صعود کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امروز چهارشنبه 16 اسفندماه شهرهای تهران و ورامین میزبان دو بازی از مرحله اول لیگ برتر والیبال ایران بودند که طی آن تیم کاله مازندران با پیروزی برابر پیکان تهران مجوز حضور در فینال لیگ برتر والیبال را در سال 91 به دست آورد.
در رقابت های امروز و در خانه والیبال، تیم های پیکان تهران و کاله مازندارن به مصاف هم رفتند که طی آن تیم کاله با پیروزی 3 بر 1 مقابل حریف خود اولین فینالیست لیگ برتر لقب گرفت. در بازی امروز که یکی از جذاب ترین و زیباترین بازیهای این فصل و البته این دو تیم بود، مربیان دو تیم با بازیخوانی خوب در تمام دقایق بازی پا به پای هم پیش می رفتند.
در ست اول تیم پیکان تنها تا امتیاز چهارم از حریف پیش بود اما در سایر دقایق بازی این بهروز عطایی و بازیکنان کاله بودند که فاصله امتیازی خود با حریف را حفظ کردند تا در نهایت ست اول را 25-20 از آن خود کنند. در ست دوم هم اگرچه دو تیم در همه امتیازها باهم پیش می رفتند اما حساسیت بازی روی بازیکنان هر دوتیم هم تاثیرگذاشته بود که در نهایت تیم میهمان بازهم با تکیه بر بازیکنان با انگیزه اش توانست 28-26 ست دوم را از آن خود کند و با انگیزه تر از پیکان پا به ست سوم بگذارد.
 در ست سوم هم سورمه ای پوشان پیکان از همان ابتدا با امتیازگیری خود نشان دادند که برای رسیدن به فینال باید این ست را پیروز شوند و این باز آنالیز اکبری از تیم حریف موفق ترعمل کرد و تهرانی ها توانستند ست سوم را 25-22 از آن خود کنند و با روحیه به ست چهارم بروند. اما دوئل تیم ها در ست چهارم هم ادامه داشت و تیم کاله بازهم با غلبه بر حریف، جشن صعود را در خانه والیبال برپا کرد.
آملی ها در این ست با نتیجه 25-23 پیروز شدند تا به این ترتیب این تیم بازهم پیکان را در خانه شکست دهد.
به این ترتیب کاله مازندران باید از این پس برای بازی فینال برنامه ریزی و تیم پیکان هم برای بازی رده بندی تلاش کند که این دیدار ها در روز های چهارشنبه و جمعه هفته آینده(23 و 25 اسفند) در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

http://www.iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/840709cd-fcdd-47cb-bf6e-577e832b821c/IMG_9183%20copy.jpg


+ نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1391 ساعت 10:35 ق.ظ توسط maede | نظرات()