تبلیغات
*LOL* - دکتر شوندی: باید طبق تغییرات والیبال دنیا پیش رویم

*LOL*

دکتر شوندی: باید طبق تغییرات والیبال دنیا پیش رویم

رییس کمیته آموزش فدراسیون والیبال گفت:  دوره یکسان سازی آموزش مدرسین والیبال با حضور اکثریت مدرسین از سراسر کشور برگزار می شود.
به گزار ش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال در جهت آموزش مربیان و برای یکسان سازی روش تدریس مدرسان والیبال در کشور یک دوره آموزشی برگزار می کند.
دکتر شوندی رییس کمیته آموزش فدراسیون والیبال درباره برگزاری این دوره گفت: این دوره در روزهای پنج شنبه 26 بهمن ماه ویژه مدرسین مرد و جمعه 27 بهمن ماه ویژه بانوان از ساعت 8:30 تا 17 در محل فدراسیون والیبال برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به پیشرفتهایی که در بخش آموزش اتفاق می افتد و هر روز تغییرات و مطالب جدیدی در بحث آموزش والیبال در دنیا مطرح می شود ما هم برای آموزش مدرسین کشور این کلاس را در نظر گرفتیم تا علاوه بر به روز شدن اطلاعات، کاری کنیم تا آموزش والیبال در سراسر کشور  به صورت یکسان انجام شود و از بروز اختلاف نظر جلوگیری شود.
دکتر شوندی ادامه داد: سالهای قبل دوره تربیت مدرس برگزار شده اما دوره یکسان سازی روش تدریس مدرسان برای اولین بار است که انجام می شود و این کلاس با استقبال زیادی مواجه شده است. به هر حال هم اکنون 60 مدرس مرد و 66 مدرس خانم در کشور فعالیت می کنند که برگزاری این کلاس مطمئنا برای آنها بسیار مفید خواهد بود. ضمن اینکه کار تدریس این دوره آموزشی بر عهده حدودا 20 نفر از پیشکسوتان والیبال و مدرسین دانشگاه است که هر بخش را توسط یک کارگروه اجرایی می کنیم.
رییس کمیته آموزش با اشاره به اینکه از این پس مدرسین کشور با فرم یکسان شناخته می شوند گفت: برای نخستین بار است که فرم یکسان برای مدرسین درنظر گرفتیم. در این کلاس یک پکیج کامل که شامل جزوات آموزشی، لباس فرم با آرم یکسان، کارت مدرسی، کیف، پوستر های آموزشی و ... است در اختیار همه مدرسان قرار می گیرد که قسمتی از هزینه آن از شرکت کنندگان گرفته می شود.

http://www.iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/e4799b2d-d1f9-4516-97ea-60f819e2a1a5/IMG_1783%20copy.jpg


+ نوشته شده در شنبه 21 بهمن 1391 ساعت 04:39 ب.ظ توسط maede | نظرات()